MLADÉ TALENTY S JFO 2024

Obrázek WhatsApp 2024 05 23 v 19.04.21 ae955f16

23. 5. proběhla akce Mladé talenty s JFO 2024, které se zúčastnil i náš žák Martin Jančálek.

Mladé talenty s JFO je ojedinělá a inspirující kulturní událost, která propojuje svět profesionální klasické hudby s mladými nadějnými muzikanty z řad žáků základních uměleckých škol. Tato akce se stala nejen milým zvykem, ale i významnou platformou pro rozvoj a prezentaci mladých hudebních talentů. Každoročně nabízí jedinečnou příležitost pro vybrané žáky, kteří prošli náročným výběrem, aby vystoupili na společném koncertu s Janáčkovou filharmonií Ostrava.

Tímto spojením se otevírají dveře k nezapomenutelnému zážitku, kde se mladí umělci mohou učit od zkušených profesionálů a současně prezentovat svůj talent širšímu publiku. Projekt Mladé talenty s JFO nejen zdůrazňuje význam hudebního vzdělávání, ale také přispívá k obohacení kulturního života a podporuje umělecký růst mladých hudebníků.